středa 4. února 2015

The Sims 4 Get to Work

The Sims 4 Get to Work

- The Sims 4 Hurá do práce

Nesu Vám čerstvé novinky ze světa Simíků!
Chystá se nový dodatek, který by měl být zaměřený na povolání/profese a podnikání! Konečně budeme mít další nové možnosti ve hře. Já se upřímně moc těším na to podnikání a nemůžu se dočkat se až si otevřu nějakou restauraci, obchod s oblečením nebo budu lékařka či policistka. 

Tento dodatek by měl vyjít v dubnu 2015, takže to jsou dva měsíce. 
Také by to mělo stát 40 Euro, což je podle mě dost velká palba. Dávat přes 1 000 Kč za dodatek? Doufám, že tu cenu ještě uvedou na pravou míru a dodatek bude dobře propracovaný, tak aby jsme si pořádně zahráli a obohatili životy Simíků!:)
Podívejte se na trailer a pár screenshootů, které jsou v článku:)No nevypadá to opravdu lákavě? Připomíná mi to The Sims 2 Podnikání! Byl to jeden z nejskvělejších dodatků a opravdu se těším na obchůdky, doplňování zboží a manipulování s nerozhodnými zákazníky!:D  • A jaké jsou Vaše první dojmy z dodatku?:o)

Aňulí

2 komentáře:

  1. To vypadá dobře :) taky mi to přijde moc drahé, a připomíná mi to TS2, takže mě to moc neláká...

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadá to opravdu úžasně! Sims 4 je prostě kombinace všeho předchozího a tohle EPéčko tomu konečně dodá říz. Už se nemůžu dočkat jak budu pařit, zavírat simíky, mučit je, léčit je a podobně. Právě podnikání mi naposledy v trojce hodně chybělo. Je to fakt BOMBA! :D

    OdpovědětVymazat