čtvrtek 10. prosince 2015

Hartovi

Harotvi 

Mám tady další článek o Harotvých, určitě se můžete podívat na předešlé články o této rodině třeba v sekci "Rodiny- Aňulí"

Filip a Emily si žijí opravdu skvělý život. Jak už jsem kdysi psala- Rich life. Emily je pořád doma, stará se o domácnost, stojí u plotny, chodí nakupovat, občas rozdá autogramy, maluje obrazy a užívá se života. 
Filip ten pracuje jako výkonný ředitel jedné firmy, zanedlouho bude na vrcholu kariéry!


Občas mají oba dva zvláštní sny, třeba o miminkách :o) Že by měli třetí?

Kreativní Filip vyřezává dýni na Halloweena. 


Emily je opravdu talentovaná malířka! Zdobím celý jejich barák jejími obrazy nebo je prodávám a vydělávám rodince peníze. Žádné "motherlode"Toto je oslava narozenin jejich druhé dcery Rachel. Vzadu je služebná, která bydlí v domě a pomáhá Emily řídit domácnost a hlídat děti.

Z Rachel vyrostla malá rebelka, která zrovna kutí nějaké neplechy ve sprše, kdo to schytal? Emily:D Byla celá zelená. Pomalu přišla zima a Darcy si hraje se svým imaginárním kamarádem koulovanou! 
Mají skvělý vztah. Možná se tato imaginární bytost stane v budoucnu opravdovým Simíkem a všichni by dali Darcy za pravdu, že si nevymýšlela historky


A pak tady máme začínající mladý románek. Ty jsou vždycky nejlepší, ale většinou nejsou na dlouho. Ale třeba jim to vydrží! Držíme jim palce!:)

Emily stavěla v den Sněhové vločky sněhuláka s Filipem. Můžete si všimnout, že čeká třetí miminko:3Postavili sněhuláka "Smrťáka", doufám, že to neznačí nic špatného....

Emily vaří s láskou pro celou rodinu. Nejraději mají od Em žemlovku z jablíček, na které si pochutnávají při dni Sněhové vločky.


A poslední fotky Emily a Filipa. Oba dva se nemůžou dočkat až se to malé narodí!:O


Aňulí

Žádné komentáře:

Okomentovat