pátek 18. července 2014

Šťastně až do smrti

Šťastně až do smrti

Ahojte, mám pro Vás konečnou část mojí oblíbené rodinky. Rozhodla jsem se to urychlit, protože se z toho pomalinku stával komix:D Nechtěla jsem tu rodinku dávat do celého jednoho článku, protože by byl moc dlouhý a chtěla jsem si to prostě rozdělit na 3 části.

Minule jsem Vám psala o tom jak Kim zjistila, že je těhotná. Mám pro Vás dobrou zprávu. Dítě si nechala. S Harleym se usmířila a porodila krásnou dceru jménem Loreal!


Jak šel pomalu čas, tak Kim se věnovala své práci (rybaření) a zároveň byla na mateřské dovolené a Harley postupoval dál a dál v jeho profesi-plavčík. Harley hodně často bral Loreal sebou, protože věděl, že má ráda sluníčko a vodu.Po půl roce si Kim s Harleym řekli, že chtějí mít ještě větší rodinu. Jak řekli, tak udělali. Zanedlouho Kim byla zase těhotná a na svět přišly dvě holčičky!:3
Z malé rodinky se postupně stávala velká rodina. 
Na fotce je Kim, která právě přijela z porodnice a svoje malé holčičky si vyndává  "přenosného košíčku"
Jména holčiček: Alice a ClaireTady už jsou holky větší! Hrají si a učí se novým věcem. Alice se učí chodit, Loreal se schovává v krabici na hračky a Claire si hraje s imaginárním kamarádem^^


Jak můžete tušit, tak Harely požádal Kim o ruku. Teď je to šťatsná rodink. Sice nemají peněz na rozdávání, ale hlavní je že jsou zdraví a šťatsní! Kdo ví, třeba si ještě pořídí nějaké děti, protože Kim a Harley jsou rodinně založení! jsou to skvělí rodiče a mají skvělé děti, které budou třeba pokračovat v rozvětvování rodokmenu.


Aňulí