středa 21. května 2014

Alsasko

Alsasko

Drazí a milí, vím že jsem tu poslední dobou dlouho nebyla a nebyla aktivní se článkama. To vám povím snad příště, je to hodně zamotané, ale věřte, že ovlivnit sem to nemohla. Každopádně dnes bych vám chtěla napsat menší informační článek o mé aktivitě a mém pohybu po světě, čtěte pozorně.

Dneska odjíždím ve 20:00 na takový menší třídní výlet do Alsaska. (Jen tak pro informaci, Alsasko není stát nýbrž bývalá francouzská provincie.) Budeme cestovat po Švýcarsku, Francii, Německu.. prostě kde to projedeme, tam zastavíme na památky a různé akce. Moc se tam těším, ale mám i trochu obavy, jelikož budeme jeden den spát pod stanem v jakýchsi "Týpí" no bezva takže s nabitím mobilu bych nepočítala, o.k:D Ve Švýcarsku se vyrábí čokoláda (taková ta známá, třeba od Lindt) takže Aňulí už má ode mě zamluvenou jednu bílou:3 Aww. Dala bych si ji teď...
.

No nic k tomu co chci říct hlavně.. 
Na blog bude teď přidávat nejspíš výhradně Aňulí. Jsem jí moc vděčná. Je moc šikovná, že to zvládá. Snažím se jí pomoct jak to jde, tak buďte prosím shovívaví když se na blogu třeba 2 dny neobjeví článek. Normálně zde máte od nás ob-den aktivitu článků, což myslím, že i tak je opravdu hodně!

Chtěla jsem vám také popřát krásné letní dny. Vypadá to že se nám hodně oteplí, tak doufám že toho pořádně využijete! Léto je za dveřmi, takže menší příprava neuškodí (plavky, sluneční brýle, frapé, jahody..)

Takže mějte se zatím krásně :))
Miranda