sobota 29. března 2014

Jak změnit budoucnost světa

♦Jak změnit budoucnost světa♦

Jak jistě víte, dodatek Do budoucnosti nám nabízí zcela novou příležitost. A to podívat se do budoucnosti. Budoucnost vám nabízí zcela jiné nabídky a spousty jiných míst a taký nové světy! Na výběr máte ze tří různých, ale i přes to podobných světů. Je to v podstatě jeden a ten samý svět, jen vy vašimi činy jej dokážete změnit do úplně jiné podoby. Do takové jakou si sami zvolíte a uskutečníte.

Světy Oasis Landing:

  • Dystopická budoucnost
  • Obyčejná budoucnost
  • Utopická budoucnost

Je zcela na vás do jaké budoucnosti se rozhodnete jet. Ale pro to, abyste tam zamířili potřebujete splnit pár úkolů. Úkoly se liší na vaší předvolbě budoucího světa. Pokud si s něčím nebudete ve hře jisti zajděte za cestovatelem nebo nám napište;)

1. Je třeba mít za za sebou 1. úroveň pokročilé technologie.
2. Ve svém inventáři si rozklikněte Almanach času a vyberte jednu z událostí kterou chcete uskutečnit.
3. Následně vám cestovatel zadá několik úkolů, které je potřeba splnit k dokončení události.

Se Siminkou jsem cestovala do Utopické budoucnosti a Siminka měla za úkol například házet černou vláhu na Simíky, kteří se následně přebarvili do jedné z mnoha barev duhy.


A při posledním úkolu cestovatel změnil konzistenci vláhy a zadal mé Simince aby vláhu šířila mezi vojáky. Završení úkolu mě, ale velice příjemně překvapilo.


4. Nakonec cestovatel Simince ohlásil, že se v portálu něco děje a že nepřirozeně krásně svítí duhou. To už mi bylo jasné! Povedlo se mi splnit všechny úkoly a Utopická budoucnost čekala jen na příchod mé Siminky. 

5. Rozklikněte pro jistotu Almanach aby jste zkontrolovaly do jaké budoucnosti vás portál přenese. Pokud se váš výběr potvrdil a je momentálně aktivní můžete si jít sbalit kufry;)


6. No a pak už jen najděte portál a skočte do něj!


S láskou Miranda:))