středa 4. září 2013

Amazing night with my friends

Amazing night
with my friends

Ahojte tak jsem vám slíbila že vám napíši o té přspávačce s kamarádkami.
Bylo to ze čtvrtka na pátek. V pátek jsme měly sraz v jednom nákupním centru tady ve Zlíně.
Pak jsme si zašly do Billy na RC Cly a energetické nápoje. Přijely jsme na místo konání a ti k mojí babičce a dědovi. Mají veliký barák takže jsme měly celé dolní patro pro sebe se vším všudy.
Chtěly jsme si pustit kruh, ale pak jsem se ptala taťky jaké to je a on že škaredé a že se na to nemáme dívat a to nás znejistilo. Tak napíšeme na lístečky ANO a NE. A losujeme. Jsme tři a když se vylosuje větší počet ANO tak se díváme a když NE tak prostě ne. První jsme si vzaly lísteček otevřeme a každá čteme nahlas: ANO, ANO a ANO. Trochu nás to vyděsilo, ale neřešily jsme to. Tak nakonec jsme to udělaly tak aby to bylo NE, ale s menším podvodem.
Vstaneme a že jdeme do koupelny a co to?! Dveře se zasekly. Nejdou otevřít. Přijde babička z vrchního patra a říká že máme odemknout, ale nejde to! Upřímně jsme byly trochu rády že nám tam nikdo nepoleze v noci a že můžeme dělat větší binec, jelikož tam vede ještě jeden vchod a to z venku přes celou zahradu dokola. Večer jsme do odstartovaly Ordinací, jelikož všechny tento nekonečný seriál sledujeme:D Potom jsme kecaly a asi za hodinku byl Sex ve městě. 2 díly po sobě. Pokud jste někdo viděli tak. Samantha počítá...:'D
Potom jsme měly asi 3 hodiny volna. Nejkritičtější hodiny od 00:30 do asi 4:00 však to znáte. Spánek a spánek. Naštěstí 2:40 byla Věštírna. S Mirandou se na to díváme pokaždé  bývá dvě hodiny a bývá to skoro do 6:00 a teď jsme to ukázaly i třetí kamarádce. Líbilo se nám to o5 tak jsme tam i zavolaly:D Holky se ptaly na budoucnost a tak.

Mezi tím jsme byly asi 5x na wc. Bylo to trochu strašidelné po té zahradě. Byl tam slimák, kterého holky pojmenovaly Ludvík a byl tam celou tu noc. Ráno ho asi sežral pes. No jinak po Věštírně s věštírkou bylo co? No malovaly jsme se. Na jednu půlku obličeje třeba každodenní líčení a na druhou třeba noční líčení. Pak tam myslím Miranda měla rudou rtěnku tak jsem si ji dala na pusu a vypadala jsem jako šlapka. Napadlo mě mou pusu obtisknout na kůži Mirandě nebo té druhé kamarádce. Začaly jsme si tam pusinkovat čela, ruky, nohy,..:D Skvělé to bylo.
Nad ránem nám začalo trochu hrabat. Já začala říkat že jsem sushi a s Mirandou jsme si říkaly Salamandře a potom jsme vymýšlely takové kraviny. Vemte si jméno třeba: Stanislava a teď ho překopávejte. Třeba Hov*oslava, Prstislava, Prdelkoslava,... a pak tam byla moucha a Miranda: Muchomír:'DD no prostě totálně výřez... stálo to za to s holkami. Zopakujeme to.


Aňulí