sobota 6. července 2013

Mám Tropický ráj

*Mám Tropický ráj*

Dneska jsem brzo vstávala jelikož jsem byla domluvená s kamarádkou že si půjdeme koupit Tropický ráj. Měly jsme jít 4 a nakonec jsme šly dvě:( Mirandě to nedovolili rodiče, ale ona si to stáhne hned jak to bude možné. Jely jsme hned po 8. hodině trolejbusem do Malenovic do Tesca a v Tescu tam mají i Game. Jely jsme tam asi 20 minut. Není to zrovna nejblíže. 
Dorazily jsme tak jsem si koupila Tropický ráj. A ona? Ta mi oznámila že ho už má od 27.6. tedy si ho koupila v den vydání:D super... Zbyly mi penze tak jsem si koupila 3 000 bodú SimPoints:) Chci si koupit nějakou sadu ze Store. Ještě si tam zajedu asi v průběhu příštího týdne na další SimPointy, jelikož chci Slunečné pobřeží a na to nemám:D

Teď jsem si právě zaregistrovala SimPointy a přemýšlím co si koupit asi sadu Ukolébavky dětské říkanky? Nebo snad horolezeckou stěnu a to nové Taneční studio? Nevím:D Jdu si to rychle rozmyslet. 

Také jsem si řekla že bych vám na blog mohla dát moji fotku... Asi někteří kdo se dívali na můj profil u Google+ tak ví jak vypadám a ti co ne tak se podívejte;) 
Zanedlouho uděláme s Mirandou nějaký článek jenom o nás:)

Vidíte ty plakáty? Já taky:'DDD
(jsem úplně blbá)

Zítra vám sem dám nějaké fotky ze hry:)

Jak jste psali že by jste chtěli dále pokračovat v Dobrodružství Emili Hart tak já to tedy nějak promyslím... Jediný problém je že:'D Je to jaké si divné v té hře.
Abych byla upřímná Emili není vůbec těhotná ani nikdy nebyla:D Nikdy jsem to neudělala no vlastně jsem si zkopírovala hru a ta byla jenom na komix.. Teď jste mi to pěkně ztížili! Ale nevadí:) 
Jenom bude asi chvilku trvat než bude pokračování...