úterý 4. června 2013

Mořeské panny

Mořské panny

Už jste jistě slyšeli že v chystaném dodatku Tropický ráj by měly být mořské panny. Ano je to tak! Mořské panny budou mít dlouhé a především krásné ocasy se ,kterými se budou moci jenom chlubit.

 

A jak se vlastně stát mořskou pannou?

Je mnoho způsobů. Jeden je takový obyčejný a to že se s mořskou pannou skamarádíte a pak jí nabídnete přistěhování do domácnosti.
Druhý způsob je ten že sníte kouzelné chaluhy mořské panny. Tyto chaluhy jdu získat pomocí nové Celoživotní odměny nebo si je vyptáte od mořské panny. Musíte mít ,ale dobré vztahy!

 

Co potřebují mořské panny?

Mořské panny mají podobné schopnosti až na tu že potřebují vodu! Je to jako u rostlin také potřebují vodu... Tato potřeba je místo hygieny takže mají hydrataci. Tu doplníte tak že půjdete do moře si zaplavat, ,skočíte do bazénu nebo se opláchnete ve sprše. Pokud mořská panny nebude mít dostatek vody umře!

 

Výhody a ostatní věci ohledně mořských pann...

  • Mořským pannám můžete měnit barvu šupin (ocas a podprsenka) v CAS
  • Mořské panny mají potápění na 10 úrovni a plavou hodně rychle
  • Pokud se bojíte o svou loď nebo hausbót tak se nemusíte... Krakena mořské panny nelákají
  • Mořské panny milují chaluhy! (jídlo) seženete je buď v moři anebo v potravinách
  • Ocasy mořské panny rostou až když jste teenager. Do té doby musíte čekat

 

Můj názor

Na mořské panny jsem moc zvědavá! Opravdu moc... těším se až si za ně zahraji. Určitě vám přidám další články o mořských pannách.:)  A co vy? Taky se těšíte na mořské panny?


PS: Zítra bude Dobrodružství Emili Hart!:D

EDIT: Promiňte článek jsem psala v informatice a tam je blbá klávesnice a v článku bylo moc chyb... Už jsem je opravila. Snad vám to nezpůsobilo nějaké negativní účinky:D
Aňulí