neděle 5. května 2013

Jak vložit Downloady do hry

♦Downloady♦

Je spousty způsobů jak do hry vložit stažený soubor. Představím Vám dva, které používám nejčastěji, tak se prosím pohodlně usaďte na vaše křesla a pustíme se do toho;)

1. Výměna

Výměnu nalezneme na oficiálních webových stránkách The Sims 3 komunity to je TADY.
Na hlavní stránce se Vám tam objeví spousta novinek z obchodu Store, ale i z Výměny! Ta nás momentálně zajímá. Někomu se stránka překládá do češtiny já jsem ten případ kdy se mi to bohužel nepřekládá, ale to nevadí procvičování z Ajiny neuškodí:)

  1. Přejedeme s myší na horní lištu "Výměna" pro někoho "The Exchange" Tam se nám zobrazí kategorie, které chceme stahovat. (nebo na to prostě klikněte). 
  2. Tak kliknu třeba na "Simíci" nebo "Sims" - Příde mi to výhodnější když si stáhnete celého Simíka má na sobě spoustu oblečení a makeupu, takže to nemusíte stahovat zvlášť.
  3. Objeví se mi tam taková tabulka vybraných Simíků. Pokud chcete výběr takových těch "lepších" vpravo na hoře si je rozdělte do kategorii, tak příklad: "Doporučení" a "Celou dobu".
  4. Vyberu si Simíka, který se mi líbí a kliknu na zelené tlačítko vedle něj "Přidat do hry"
  5. Teď se Vám otevře spouštěcí panel The Sims 3 ve stažených souborech. Naleznete tam vašeho Simíka. 

6.  Simíka si označíte (jde stahovat pouze jeden soubor najednou) a kliknete na instalovat. (Instalovaný        obsah je označen krabicí ze šipkou tzn. že už je ve hře.
7.  Pak se vám nejspíše zobrazí okno s textem, který si ani nečtu dám pouze povolit. (ale je tam napsáno něco v tom smyslu, že jestli chcete nainstalovat tento soubor. Tato lišta se tam nezobrazuje pokaždé jen někdy.)
8. A nakonec jen vidíte malou lištu s diamantem kde vidíte jak se Vám soubor stahuje.
9. No a pak už Vám to buď potvrdí nebo zamítne, že se Vám to stáhlo:)

2. Downloady

Tento proces je o něco obtížnější než Výměna, ale i tak je to velmi snadné :)

  1. Ve vaší složce Dokumenty, Electronics Arts, The Sims 3 si vytvoříte složku Mods a do složky Mods následně vytvoříte složku Packages
  2. Stáhnem si nějaký soubor tak já třeba tyto šaty ..TADY
  3. Kliknete na Download
  4. Stažený soubor nalezneme ve Stažených souborech ve vaší složce v počítači.
  5. Otevřete a vždy z toho vyberete jen položky s příponou pack nebo package (nebo jiné od pack..)

6. Máte vybráno a už jen extrahujete do vaší nově vytvořené složky Mods
7. A když pak zapnete hru a jste v hlavní nabídce, měla by se Vám tam zobrazit taková malá lišta, že se našly upravená skripta. - To znamená, že je vše v pořádku a máte je tam:)

Toť vše, doufám, že jsem Vám aspoň trochu pomohla a kdyby cokoli nešlo pište:)
Have a Nice Day!, Miranda♥