středa 3. dubna 2013

Trpický ráj

☼Tropický ráj☼

Ahojte mám pro vás novinky z dodatku Tropický ráj! Na tento dodatek se moc těším;) Udělám vám takový souhrn informací co bude nového v dodatku... Více info je na thesims3.com
  • Budete si moct vytvořit svůj vlastní ráj, jelikož si ho každý představuje úplně jinak! Tipy ráje: plavení se na otevřeném moři v hausbótu, který si sami navrhnete, potápění a hledání podmořských pokladů, nebo odpočinek v luxusním megahotelu (a to bylo jen několik příkladů).
  • Aktivity týkající se vody budou vyzdviženy na úplně jinou úroveň! Budete chtít, aby si vaši Simíci jen tak sedli a relaxovali na loďce plující k západu slunce? Nebo si třeba vyrazili na krátkou plavbu ve veslici? Je to na vás, kromě toho také mohou usednout do rychlého člunu nebo na vodní skútr a začít pátrat po nezmapovaných ostrovech zahalených v záhadné mlze!
  • Poprvé v sérii The Sims 3 se budete moci potápět!:) Budete moci prozkoumávat hlubiny oceánu, a třeba narazíte na podivné, někdy i nebezpečné mořské tvory!
  • Další součástí hry budou hotely. Pokud se chystáte vystavět obrovský megahotel, nebo chcete svoje Simíky ubytovat v bungalovu na pilotech přímo v moři, nebo se chcete stát manažerem exkluzivního plážového letoviska, v dodatku The Sims 3 Tropický ráj všechno tohle můžete.
  • Nové funkce režimu výstavbu a nákupu vám umožní stavět nad hladinou moře, vytvářet bazény pomocí nových plánů určených pro hotely a umísťovat nové hotelové věže, které přilákají potenciální klienty.
  • V dodatku přibude spousta nových vlastností, celoživotních odměn, dovedností a sběratelských předmětů a taky nová místa pro milování! 


Tak co říkáte? Já se mooc těším! omlouvám se že jsem tu včera nebyla..:// Miranda přidala skvělé články tak jsem ráda že jste tu nebyli bez článků:D Jinak teď půjdu hrát a nafotím nějaké fotky a o víkendu možná zítra bude další Dobrodružství Emili Hart;) Možná:D
Aňulí