středa 17. dubna 2013

Nový design

Design 0.6

Tak se dneska po druhé hlásím!:D Udělala jsem nový jarní design, jelikož přišlo a jaro a taky to chtělo změnu... Nejsem s ním spokojená na 100%, ale tak na 75%, ale pořád je to lepší než spokojenost 0%:D
Dneska jsem napsala Dobrodružství Emili Hart tak se si ho přečtěte trochu níže;) Jinak mám dobrou zprávu! Jak jsem psala taťka odletěl dneska se potápět do hlubin Mexika:D a víte co? Odblokoval mi na 14 dnů PC, takže mám prý nějakou zkoušku jestli by to tak šlo. Teď akorát sekat dobrotu.... Jinak líbí se vám design?:) Dělala jsem ho asi 45 minut a nastavovala jsem ho asi 5 minut.

Jo jinak víte co? *-* Mě se líbí o rok starší kluk a je strašně pěkný a v pohodě:) Pořád se na sebe díváme, někdy je to i delší oční kontakt a dneska jsem se na něj usmála... Pak jak jsme šli na oběd ze třídou tak jsem kolem něj procházela okolo šaten a on stál a díval se na mě♥ Myslíte si že se mu líbím?:')

Btw: Ještě budou drobné změny v MTS3 obchodě.. podívejte se každý kolik máte SK:D Já jsem vám zapomněla přidávat po týdnech 10SK, takže teď máte každý strašně moc SK... Tak do týdne se nějaké věci změní uvidíte sami:)
Aňulí