neděle 17. března 2013

Mini-soukromá kolej

Mini soukromá kolej

Mám pro vás můj postavený dům. Většinou zveřejňuje domy Miranda, jelikož já ve hře moc domů nemám a neumím tak pěkně stavět:// Ale tento se mi povedl a jsem s ním spokojená a doufám že vy budete taky!:)

O domě:

Dům je taková malá soukromá kolej. Bude tam bydlet Olli Erwinová a tam se potom nastěhuje 6 spolubydlících. Strašně mě baví dělat takto i pro cizí Simíky. Snad se vám moje prohlídka domem bude líbit!:)
Tak takhle vypadá dům zepředu. Můžete tam vidět chodníček u, kterého jsou rostlinky a vodotrysky do stran.


Přízemí domu:) 


Pokoj pro spolubydlícíh- holčičí

Pokojík jsem dělala do barev růžové a žluté. Pokoj je pro dvě holky. Hodně jsem čerpala
z dodatku Studentský život a trochu z kolekce Diesel


 Koupelna pro holky

Jak už jsem psala toto je taková soukromá kolej, tak aby holky a kluci neměli jednu koupelnu udělala jsem dvě koupelny. Tato koupelna je sladěná do růžové a bílé barvy. Čerpala jsem z dodatku Roční období a taky z Po setmění.

Pokoj pro spolubydlící- smíšený

Tento pokoj je jak pro holky tak i pro kluky. Do pokoje jsme se snažila dát co nejvíce barviček, ale ne zase moc aby to nebylo přeplácané;) Nejvíce jsem čerpala z dodatku Studentský život.


Koupelna pro kluky

Koupelna je o něco málo menší než pro holky, jelikož kluci to tak v koupelně s místem neprožívají jako holky. Sladila jsem koupelnu do modro- bílé barvy. Čerpala jsem z dodatku Roční období a Po setmění.

Pokoj pro kluky

Tento pokoj je nejmenší z těch kde se spí, tak jsem použila dvoupatrovou postel.
Pokoj jsem sladila do zeleno-žluto-bílé a čerpala jsem z dodatku Studentský život.


Kuchyň

Je sice trochu menší pro7 lidí, ale i tak jsem se snažila ji udělat větší. Jsou tam dvě ledničky, dva sporáky a taky umyvadla, kávovar, myčka a mikrovlnná trouba. Čerpala jsem z dodatku Po setmění a kolekce Přepychové ložnice. Kuchyň je sladěna do oranžové pastelové barvy.

Jídelna

V jídelně je 6 míst tak 7 Simíků se tam nějak prostřídá. Udělala jsem ji do barev stejně jako kuchyň, aby se to k sobě aspoň trochu hodilo. Na levé straně je akvárium přes, které jde vidět na chodbu. Čerpáno z dodatku Roční období, Po setmění,  kolekce Diesel a trochu ze Studenského života.

Vstupní hala

Do vstupní haly jsem se pokusila dát nějakou sedačku a vitríny. To se mi podařilo. Napravo je šatník sladěný do bíla. Celá chodba a vstupní hala je sladěna do žluté. Čerpáno ze Studentského života.

Obývák

Obývací pokoj je menší a připojen k chodbě. Je oddělen poloviční stěnou od vstupní haly.
Obývák je do zeleno- žluté sladěný, a je tam velká TV, Čerpáno z dodatku Showtime, Po setmění a kolekce Pro luxusní bydlení.

Naproti vstupní haly

Tam jsem dala stereo o obraz a dvě palmy, aby se dům oživil. Čerpáno ze Studentského života a Luxusního bydlení. Sladěno do žluté barvy.

Pohled z obýváku do velké chodby.

Na zahradě jsou schody, které vedou do podzemní herny

 Herna

V herně budou moct najít Simíci trochu odvázání! V herně je karaoke, stereo, bubliózní bubloar, Stolní tenis Plink-Plonk a mnoho dalšího! Sladila jsem hernu do šedé a čerpala jsem z dodatku: Showtime, Studentský život, Po setmění.

 Jinší pohled do herny. Vidíte automaty a Soudek Glo!-Glo!-Glo!

 Zahrada- bazén

Udělala jsem menší, pěkný a kulatý bazén. Dno má bílé a stěny z kamene. Pro vyčerpané Simíky tam jsou lehátka (Luxusní bydlení)

Je další díl Dobrodružství Olli Erowinové!ZDE
Aňulí