čtvrtek 14. března 2013

Dům Licbutonnových

Dům pro čtyř člennou rodinku

O domě: 

Tento dům jsem postavila pro čtyř člennou, docela obyčejnou rodinu Licbutonnových. Matka- Elis, Otec-Deen, Dcera-Stefani, Decera-Tara.
Postaven: V Sunset Valley
Jinak je to takový prostě rodinný baráček. Nic velkého, spíš takové roztomilé a na míru rodiny. CHtěla jsem ho zvenčí udělat takový jarní styl ( rozkvetlé stromy, růžový domek, záhonky ... a spoustu kvítí!). Co je vevnitř to Vám hned prozradím! :)

Celý dům

První patro

V prvním patře najdeme:

Kuchyň: Celá tato místnost je v zelené barvě se světlým nábytkem. V kuchyni jsem čerpala z dodatku Po setmění.
Jídelna: Dlouhý stůl, vysoké židle a zeleno-černý pruhovaný koberec. Kombinováno ze základního a dodatku Po setmění.
Obývací pokoj: Hlavně z dodatku Hrátky osudu (pohovka, křesla, stůl..) Nesmí zde chybět herní konzoly a samozřejmě stereo.
Terasa: Na terasu se dostaneme přes pravý mostek uprostřed domu.Terasa je plná květin odstínů červené. Pikniková lavice, gril, bar a i ta romantická noční světýlka. 
Pokoj Tary (napravo): Do pokoje se dostaneme přes pravý most uprostřed domu (tak jak se jde na terasu tak stále dopředu).Tara je povedená puberťačka, postihnutá rebelismem :D Její oblíbená barva je hlavně červená a podle toho jsem se také snažila vytvořit její pokoj. Je to smíšený výběr z dodatků a kolekcí.
Pokoj Stefani (nalevo): Je to vzorná studentk, která se už těší na svou karyéru slavné herečky. Oblíbená barva je zde bílá a její pokoj je podobně postaven jako u Tary.
Garáž: V garáži je snad zajímavé jen to nástěnné světlo ve tvaru auta. Garáž je garáž no ... :)

Ve druhém patře najdete:

Hala: Styl haly by se měl hodit ke spodnímu patru domu (tzn. jídelna, kuchyň, obývák-zelený styl) 
Koupelna: Koupelna má barvy olivově zeleného odstínu. Nachází se zde dva kabinkové záchody vedle sebe, hranatá sprcha a samozřejmě nějaké to umyvadlo a zrcadlo.
Ložnice: Ložnice rodičů má sladění světle modré barvy s tmavým nábytkem a světlou podlahou. (Ten kontrast :'D) Čerpáno hlavně z dodatku Hrátky osudu.
Pracovna: A nakonec tu máme rodinnou pracovnu. Je v opravdu teplých barvách: žlutá a tmavě hnědé dřevo. Je tu něco pro každého člena rodiny Elis-rotoped, Deen-počítač a knihovny, Stefani s Tarou-malířský stojan, kytara, fotbálek, stolík s "lektvary" :D

Snad se Vám moje dnešní prohlídka po domě líbila. Hezký den Miranda:)