pondělí 4. února 2013

1. Díl Vesmírné shledání: Objev

1. Díl Vesmírné shledání: Objev


Byl úplně normální podzimní den a Amanda si chtěla na chvíli odpočinout od svého vědeckého výzkumu. Oblékla se a šla do parku kde se právě konal podzimní festival. Vše vypadalo skvěle a bylo to velmi lákavé spoustu aktivit a jídla. Amanda se chtěla s kýmkoli novým seznámit. Zkoušela tedy aktivity, které dělají "normální" Simíci.
Jednou z nich bylo lovení jablek z vody. Amanda sice nevyhrála a účastníci v soutěži byli opravdu zvláštní, vlkodlak opravdu působil trochu nenažraně když se snažil ulovit to neposedné jablko. Ale aspoň se pobavila. Ale to nebylo všechno...


Už se stmívalo a bylo na čase vstoupit do Domu hrůzy. Amanda se nebála, jen kdyby ten úplněk.. Měla zvláštní pocit už když ráno vstala, ale to nebude nic hrozného.. 
Ve strašidelném domě to stálo za to, ale pak na ni čistou náhodou spadla mumie. Z toho byla Amanda trochu rozrušená, ale pak to začalo být ještě divnější. Hlouček lidí stál u stolu jedlíků, někteří jen tak bezmocně přihlíželi, někteří křičeli hrůzou a ostatní brečeli.. Co to je?! Amanda vyběhla podívat se co se stalo. A tam..


Vyhladovělá Siminka umírá přímo před zraky bezmocně se rozhlížející Amandy. Nikdo si to nedokáže vysvětlit a Amanda ten celý den už od rána tušila, že se něco děje..

Jak myslíte že se stane:

  • Co ovlivňuje celý den?
  • Co se stane v příštím díle?
  • Líbil se vám první díl?
Hezký den, Miranda:)