středa 30. ledna 2013

Maturitní ples

Maturitní ples

Každý Teenager potřebuje trochu odvázání od školy.A pokud máte dodatek Hrátky osudu tak váš Teenager má jedinečnou možnost jít na Maturitní ples!

Když se blíží ples tak vám v upozornění naskočí upozornění že ples bude. Bude tam uveden den a čas plesu, místo je škola to je jasné...

Příprava

Pokud si chcete maturiťák pořádně užít vemte na sebe ten nejlepší oblek nebo šaty. Nesmíte taky zapomenout pozvat vaši lásku aby vám šla/šel za partnerku/partnera. To zajistíte tak že v romantických interakcích dáte interakci: pozvat na maturitní ples. Vaše nabídka může být taky odmítnuta a to hodně zamrzí! Pokud neseženete žádného partnera/partnerku tak třeba budete mít štěstí a někdo si pro vás dojde přímo na plese;)

V den plesu...

V den plesu vás hra upozorní že je ples. Měl by být v 18:00 ve škole;) Takže váš Simík skončí ve škole dojde domů zajde si na WC a nají se a jde pařit:D V každém případě ho nezapomeňte převléc už do oblečení v jakém chcete aby tam byl! Když pak dostanete fotku z plesu tak snad nechcete aby tam byl ve spodkách;D

Průběh

Jakmile Simík vejde do školy (v den plesu) tak začíná zábava! Různě vám to hlásí různé věci co se tam děje... Na konci plesu se váš Simík může stát králem/královnou plesu a dostane korunku!:)